KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13925507
nr 1392 5507
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, akvarell, 19x29cm, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:05:18
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)